Zwroty i reklamacje

Składanie reklamacji

W celu złożenia reklamacji , postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

Formularz reklamacji
Wypełnij formularz reklamacji (pobierz) i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczynę reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

Zwrot/wymiana towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

-o świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od umowy

-w której przedmiotem świadczenia jest Produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb 

Aby odstąpić od umowy i zwrócić/wymienić zakupiony u nas produkt, powiadom nas o tym drogą mailową/ pocztową a następnie wypełnij oświadczenie (pobierz), wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

ANSAL Aneta Salwa

Ćmińsk ul. Prosta 9

26-085 Miedziana Góra

Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący

Sprzedawca w okresie 14 dni od dnia otrzymania produktu wraz z oświadczeniem konsumenta o odstąpieniu od umowy , zobowiązuje się zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy. Przy czym zwraca mu koszty stanowiące równowartość najtańszego sposobu doręczenia przesyłki do klienta. 

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl