Czas i koszty dostawy
Koszt dostawy
Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.  
Sposób dostawy Waga paczki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Kurier DHL do 30 kg 16 zł 20 zł
Paczkomaty InPost maksymalne wymiary: 41 x 38 x 64 cm  16 zł  -
 
Wysyłki za granicę odbywają się za pomocą Poczty Polskiej, a ich koszt jest zależny od kraju do którego ma zostać wysłane zamówienie. Lista miejsc do których realizujemy zamówienia:  
Albania, Australia, Austria, Belgia, Białoruś, Boliwia, Bośnia i Harcegowina, Brazylia, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Dominikana, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Indie, Irlandia, Kanada, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Niemcy, Norwegia, Peru, Portugalia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Szwecja, Tunezja Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy
 
 
Czas dostawy
Przesyłki dostarczane są przez firmę kurierską DHL lub Paczkomaty InPost. Czas dostawy w pierwszej opcji to zazwyczaj do 2 dni roboczych. W przypadku drugiej opcji przesyłka znajdzie się w wybranym  Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl